در حالی که روز عروسی شما یکی از مهمترین روزهای زندگی شماست ، همچنین روزی است که در صورت عدم آمادگی ، استرس می تواند ویران شود. عروسی بزرگ چربی هندی برای زنده ماندن بدون دردسر اتفاق ساده ای نیست ، بنابراین بیایید برای آن برنامه ریزی کنیم.

بعد از اتخاذ یکی از مهمترین تصمیمات عروسی - انتخاب لباس عروسی خود ، مورد بعدی که باید در لیست شما باشد لوازم جانبی روز عروسی است. هر عروس می خواهد به بهترین وجه خود را در روز عروسی نگاه کند و شما بدون بهترین لوازم جانبی عروسی هندی نمی توانید به این هدف برسید تا لباس خود را تکمیل کنید. پس از همه ، شما نمی خواهید به نظر می رسد عروسی خود را چسبناک به نظر می رسد ، شما؟

لوازم جانبی عروس هند

عروسی آینده یک دوست باعث شد من در مورد لوازم جانبی عروس فکر کنم. در اینجا لیست لوازم جانبی عروسی عروس هندی (به ترتیب خاصی) که آن را به لیست 10 نفر برتر من تبدیل کرده است:

لوازم جانبی عروس شماره 1: کفش

فروشگاه لوازم جانبی عروسپینیت
تصویر: گتی

این باید یکی از مهمترین لوازم جانبی نادیده گرفته شده برای روز عروسی باشد. در حالی که بسیاری از شما در جستجوی کفش های مناسب برای تهیه و پذیرایی خود ، از فروشگاه به فروشگاه دیگر حرکت می کنید ، کفش های عروسی اغلب با عجله خریداری می شوند. یک چیز است که شما نباید هنگام شکار کفش روز عروسی خود فراموش کنید. چیست؟ این راحتی است ساعت ها و ساعت ها روی پای خود خواهید بود و نیازی نیست این کار را در کفش های پاشنه بلند انجام دهید. بعد از من تکرار کنید ، "من روز عروسی خود را نمی پوشم." در حقیقت ، کفش هایی با پاشنه بلندتر از دو اینچ خریداری نکنید. باور کنید بعدا از من تشکر خواهید کرد.

نکته سریع: اگر می خواهید احساس راحتی بیشتری داشته باشید ، کفش های اطراف خانه را به مدت یک ساعت حداقل به مدت حداقل هفت روز بپوشید. این به شما کمک می کند تا از نیش های دردناک و زشت کفش جلوگیری کنید.

لوازم جانبی عروس شماره 2: کیف دستی
لوازم جانبی عروس setPinit
تصویر: Shutterstock

البته باید با لباس شما مطابقت داشته باشد ، اما آیا باید اینقدر ریز باشد؟ "potli" یا کلاچ کوچک و ظریف را انتخاب کنید و چیزی بزرگتر و وسیع تر از دستمال داشته باشید. شما باید بتوانید با بافت های کم حجم ، رژ لب ، "کجال" و یک دست لمسی خود در حالت لمسی قرار بگیرید. فراموش نکنید که بررسی کنید تلفن شما متناسب است یا خیر.

این می تواند ظاهر شما را شکسته یا شکسته کند. سعی کنید برای این کار D-I-Y نروید. اگر نمی خواهید برای یک هنرمند آرایش هزینه کنید ، از دوستی که راهش را برای تهیه لوازم آرایش می داند بپرسید. هدف این است که خیره کننده به نظر برسید و مانند دلقک نباشید ، بنابراین تعداد رنگ های استفاده شده را به حداقل برسانید. نگاه تجربی یا چشمگیر را برای پذیرایی ذخیره کنید.

نکته سریع: چند مدل و رنگ مختلف را با لباس عروسی خود انتخاب کنید تا ظاهر مورد نظر خود را به صفر برسانید.

[بخوانید: بدون آرایش زیبا به نظر برسید]

لوازم جانبی عروس شماره 4: ناخن لهستانی
عروس لوازم جانبی1Pinit

حتی در مورد مانیکور فرانسوی فکر نکنید ، مگر اینکه یک هنرمند ناخن در اختیار داشته باشید و یک ساعت وقت بگذارید قبل از هر رویدادی در طول عروسی. خوب ، شما ممکن است این هنرمند را بدست آورید ، اما من شک دارم که وقت خواهید داشت. چرا برای مانیکور فرانسوی انتخاب نمی کنید؟ این امر به این دلیل است که شما نمی توانید هزینه ناخن های رنگ آمیزی ورزشی را داشته باشید مراسم "هالدی" و "mehendi" شانس کافی برای خراب کردن این نگاه بکر فراهم می کند. بعلاوه ، شما با دستان خود در بعضی از قسمت ها یا چیزی دیگر می خورید. چرا ریسک می کنید؟ طلای کلاسیک ، نقره ای ، قرمز یا مارون را انتخاب کنید. به این ترتیب ، حتی اگر لهستانی خود را تراشیده یا لکه دار کنید ، تمام چیزهایی که به آن نیاز دارید یک روکش سریع سریع است.

لوازم جانبی عروس شماره 5: "بیندی"
لوازم جانبی عروس BindiPinit

این می تواند به همان سادگی و پیچیده ای باشد که می خواهید. دکوراسیون پیشانی و اندازه پیشانی خود را هنگام انتخاب عروسی خود ، به خاطر داشته باشید.

لوازم جانبی عروس شماره 6: دکوراسیون پیشانی دیگر

دکوراسیون پیشانی عروس
چه از "تزئینات" تزئینی در اندازه های مختلف استفاده کنید و چه از نقشه های چسب چوب صندل ، اندازه پیشانی و سبک "bindi" خود را در خاطر داشته باشید. این دکور باید "bindi" را تکمیل کند و نباید تمام ظاهر شما را تحت الشعاع قرار دهد.

لوازم جانبی عروس شماره 7: دکوراسیون دست و پا
دکوراسیون دست و پا لوازم جانبی عروس Pinit

این اساساً بستگی به این دارد که کدام بخش از هند را از آن استقبال کنید. چه از "alta" یا "mehndi" استفاده کنید ، یک ماه و نیم تا دو ماه قبل از عروسی آن را امتحان کنید تا مطمئن شوید که هیچگونه واکنش آلرژیک ندارید.

لوازم جانبی عروس شماره 8: جواهرات
جواهرات لوازم جانبی عروسپینیت

سلیقه شخصی ، ساختار صورت و بودجه در اینجا نقش بزرگی دارد. جواهرات خود را با لباس خود هماهنگ کنید. و حتی اگر گردن باریک دارید سعی کنید از جوجه ها جلوگیری کنید. حدود شش ساعت چیزی که به گردن شما فشار می آورد ، احساس راحتی نخواهد بود.

نکته سریع: شما نمی خواهید در نهایت شبیه یک درخت کریسمس به نظر برسید. اگر لباس شما دارای جزئیات و گلدوزی های سنگین است ، به راحتی روی آن کار کنید.

لوازم جانبی عروس شماره 9: لوازم جانبی مو
لوازم جانبی موی عروس Pinit

بین گل یا جواهرات مو انتخاب کنید یا هر دو را انتخاب کنید. حتماً حداقل یک بار قبل از عروسی مدل موهای عروسی را با لوازم جانبی امتحان کنید تا از هرگونه تعجب و ناراحتی جلوگیری کنید.

لوازم جانبی عروس شماره 10: لبخند
لوازم جانبی عروس SmilePinit

این ، تا کنون ، مهمترین لوازم جانبی است. هیچ چیز شما را زیباتر از یک لبخند بر چهره شما نخواهد کرد. اگر اعصاب ضربه می خورند ، تمرینات تنفسی سریع انجام دهید و لبخند بزنید. شما در حال شروع یک ماجراجویی جدید هستید. با چشمک زدن به یک لبخند خیره کننده ، بهترین انرژی مثبت را که می توانید به ما بدهید.

اکنون که تمام این اطلاعات را دارید ، کلمه را پخش کنید. به خودتان یا هر عروس کمک کنید تا بهترین حالت خود را بدون از دست دادن سلامت عقل خود پیدا کنید. اگر می توانید به لوازم جانبی بیشتری فکر کنید یا هرگونه سؤال یا پیشنهادی دارید ، فراموش نکنید که در بخش نظرات خط به من بدهید.

مرجع:فروشگاه اینترنتی ثانیکالا

10 لوازم جانبی برتر عروس برای عروس هندی

برای روز خاص خود ایده آل به نظر برسید - نکاتی درباره آرایش عروس برای پوست خشک!

5 بسته برتر آرایش عروس Meenakshi Dutt

، ,جانبی ,لوازم ,عروس ,عروسی ,یک ,لوازم جانبی ,جانبی عروس ,خود را ,عروس شماره ,روز عروسی ,کنید لوازم جانبی ,خاطر داشته باشید ,عروس pinitتصویر shutterstock ,مهمترین لوازم جانبی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سپید مشق کفیر و کامبوچا اخبار دنیای وب علوم تجربی لوله کشی گاز خانگی ساختمان ،لوله کشی گاز صنعتی شرکت آیتک پلیمر | تأمین انواع مواد پلیمری و پلاستیک شرکت پارس اتیلن کیش درهم مقالات طراحی سایت دانلود فیلم جدید و رایگان